O nás

Najskôr bola voda. Náš i Váš živel a láska - rovnako ako vy ju zdolávame s pádlom v ruke.

Potom prišiel nápad priviezť vodácke vybavenie bližšie k slovenským vodákom. A tak v roku 2008 vznikla predajňa na Jasovskej ulici, kde sídlime dodnes. Najskôr pod značkou Vodák sport ale od roku 2012 už ako samostatný SUN sport.

Našim sloganom je "VŠETKO PRE VODÁKOV" a v jeho duchu prinášame koplexné slžby všetkým sortám vodákov - od tých rekreačných až po pretekárov a záchranné zložky (vodní záchranári, hasiči, polícia); od vodnej turistiky cez seakajking, divokú vodu, rafting, paddleboarding až po výkonnostný šport (vodný slalom a zjazd a rýchlostnú kanoistiku).

Na slovenskom trhu zastupujeme mnohé vodácke značky - Gumotex, Prijon, Dagger, Sea Bird, Pyranha, TNP, Werner, Galasport, Panda, Profiplast, Hiko, Palm, NRS, Peak UK, Elements Gear a mnohé ďalšie. Nájdete u nás kompletný sortiment vodáckeho vybavenia - oblečenie, obuv, záchranné pomôcky, pádla, člny s príslušenstvom a náhradnými dielmi, vodotesné vaky a boxy, vodácku literatúru a ďalšie. Vďaka veľkému objemu tovaru na sklade i vynikajúcim vzťahom s mnohými výrobcami a dodávateľmi dokážeme plniť Vaše požiadavky promptne; a ak náhodou práve nie je dostupný presne ten váš vybraný tovar, ponúkneme náhradné varianty. Naše vlastné dlhoročné skúsenosti aktívnych vodákov nám zas umožňujú poznať Vaše potreby a odborne Vám poradiť.

V našej kamennej predajni si môžete všetok tovar prezrieť, ohmatať či vyskúšať. Ak to k nám máte trochu od ruky, využite náš e-shop a služby s ním spojené (napr. možnosť výmeny nevyhovujúcej veľkosti či nevhodne zvoleného tovaru). 

V požičovni nájdete predovšetkým nafukovacie člny (pre viacdenné výpožičky ale vieme zabezpečiť aj tie plastové) s príslušenstvom, základné vodácke oblečenie (neoprénové botičky a obleky, bundy) a samozrejme záchranné pomôcky (plávacie vesty, prilby).

No a pre všetkých, ktorí už vodácke vybavenie vlastnia, je tu v prípade potreby servis - zabezpečíme opravy nafukovacích a plastových člnov, pádiel a vodáckeho oblečenia.

Veľkoobchodný predaj je určený ďalším obchodníkom, ale aj vodáckym firmám ako sú požičovne, vodácke školy a cestovky. 

A špeciálnu ponuku máme tiež pre vodácke a skautské oddiely či školy, s mnohými z nich už roky spolupracujeme.

 

                                                                               Tešíme sa na Vás, Peter a Martin