Servis vodáckeho vybavenia

Zabezpečujeme:

  • záručný a pozáručný servis nafukovacích člnov Gumotex, Robfin, Kutlíci; predaj náhradných dielov a servisného materiálu
  • opravy nafukovacích člnov iných výrobcov (Intex, Sevylor, Kolibri atď.), teba však mať na zreteli, že pri oprave môžu byť použité iné materiály a lepidlá ako pri výrobe 
  • servis iných nafukovacích výrobkov (hračky, ležadlá, vírivky a bazény menších rozmerov)
  • opravy plastových člnov
  • opravy pádiel  výrobcov TNP, Panda, Profiplast, Galasport...
  • opravy vodáckeho oblečenia - výmeny manžiet na vodáckych bundách, oblekoch a nohaviciach, výmena zipsu na neoprénoch a suchých oblekoch, lepenie suchého oblečenia, opravy neoprénov a pod.

Produkty na opravu je potrebné dopraviť do našej predajne na Jasovskej 12 v Bratislave. Člny a vybavenie na servis prineste prosím čisté, zbavené blata a väčších nečistôt; člny a iné väčšie produkty ideálne zbalené vo vaku alebo previazané popruhom. Odnímateľné časti a doplnky (sedačky, lepiace sety, plutvy, laná a karabínky, ktoré nepatria k člnu atď.) nechajte radšej doma, predídeme tak ich nechcenej strate. Odnímateľné ventily pripevnite k produktu a pre istotu nás na ne upozornite.

Doba opravy je individuálna a mení sa podľa aktuálnej situácie v servise, pri prevzatí výrobku Vás vždy budeme informovať aspoň orientačne. V prípade výrazného navýšenia ceny po diagnostike v servise si naskôr vyžiadame Váš súhlas. Po ukončení servisu prosíme o vyzdvihnutie do 14 dní od oznámenia, ak to z nejakého dôvodu nie je možné, dajte nám o tom vedieť. Pri prevzatí výrobku do servisu účtujeme manipulačný poplatok (5-15 eur v závislosti od druhu produktu), ktorý pokrýva náklady na diagnostiku - pokiaľ bude oprava skutočne zrealizovaná, táto suma bude odpočítaná z celkovej ceny servisu.