Vodácke požičovne, outdoorové cestovky

Veľkoobchodná ponuka pre komerčné organizácie ako sú

  • vodácke požičovne
  • vodácke školy
  • outdoorové cestovky
  • a pod.


Ponúkame širokú škálu kvalitného, atestovaného a cenovo výhodného sortimentu. Nájdete u nás kompletný sortiment špecializovaných potrieb pre vodácke športy - od oblečenia a obutia cez záchranné prostriedky, vodotesné obaly či vaky až po pádla a lode. K dispozícii je tiež servisný materiál pre opravy Vášho vybavenia.

V ponuke máme tiež rad produktov špeciálne zacielených práve pre tento segment trhu - lode Gumotex s protioderovým podlepom, oblečenie a záchranné pomôcky vo veľkej škále veľkostí, z odolných materiálov, univerzálnych strihov vyhovujúcich rôznym postavám, oblečenie s rozlišovačmi veľkostí pre rýchlu orientáciu a pod.  Našou veľkou výhodou je veľký objem tovaru skladom a možnosť rýchleho dodania aj u neskladových položiek. Navyše tak máte možnosť si sortiment pred nákupom aj priemo prezrieť,  ohmatať, vyskúšať a vybrať si najvhodnejší produkt pre Vaše podnikanie.

Na slovenskom trhu zastupujeme mnohé vodácke značky - Gumotex, Prijon, Dagger, Sea Bird, Pyranha, TNP, Werner, Galasport, Panda, Profiplast, Hiko, Palm, NRS, Peak UK, Elements Gear a mnohé ďalšie. 

Zabezpečujeme tiež autorizovaný servis pre člny Gumotex, Robfin alebo Kutlíci,  servis pre ďalšie druhy nyfukovacích a plastových člnov a tiež servis vodáckeho oblečenia (neoprény, bundy a pod.)

Kontaktujte nás pre zaslanie veľkoobchodného cenníka a upresnenie ďalších podmienok. Sme platci DPH a dodávky realizujeme v rámci Slovenska i do zahraničia.